De voorbije maanden zijn enkele mensen overleden die in het verleden belangrijk waren voor onze gemeenschap.

Achiel Viskens overleed op 1 februari 2022 op de leeftijd van 90 jaar.

Hij was van 1973 tot 1982 medepastoor van onze toenmalige parochie van Onze-Lieve-Vrouw-over-de Dijle, samen met Bob Peeraer. Voordien was hij o.a. medepastoor van het Heilig Hart (1957-1968). De ouderen van onze gemeenschap herinneren zich Achiel Viskens als ietwat teruggetrokken, nooit opdringerig, meestal bescheiden en met groot respect voor de mening of inbreng van anderen.

Op donderdag 17 Op donderdag 17 februari 2022 overleed de Mechelse organist Laurent Van den Bergh. Hij was meer dan 50 jaar actief als organist; voornamelijk van de Sint-Petrus-en-Pauluskerk in Mechelen. Tussen 1982 en 1988 was hij ook begeleider van ons koor en organist in onze kerk; o.a. begeleidde hij verschillende Van Nuffelconcerten en ook de Nederlandse liturgische gezangen tijdens het pausbezoek aan de Sint-Romboutskathedraal op 18 mei 1985.
Laurent heeft een belangrijke rol gespeeld in onze kerk en voor het koor.